18-36 місяців

5 продуктів
123 18-36 місяців

NAN® 4 OPTIPRO®

Науково вдосконалена молочна суміш, розроблена для забезпечення потреб дітей від 18 до 36 місяців

Дізнатись більше
123 Covering 2 stages

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 3 OPTIPRO®

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 3 OPTIPRO® — гіпоалергенне харчування, яке замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців. Забезпечує вашу дитину всіма поживними речовинами для її оптимального фізичного та розумового розвитку. Водночас допомагає зміцнити імунітет малюка та сприяє створенню основи для його здорового майбутнього.

Дізнатись більше
NAN® Безлактозний Covering 3 stages

NAN® Безлактозний

NAN® Безлактозний — це повноцінна поживна суміш, призначена для заміни молока в раціоні немовлят та дітей молодшого віку, з непереносністю лактози та після перенесеної діареї. Підходить як єдине джерело харчування для дітей з народження.  Суміш містить усі необхідні для гармонійного росту та розвитку дитини нутрієнти.

Дізнатись більше
123 18-36 місяців

NESTOGEN® 4

Суміш NESTOGEN® 4 — це збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 18 місяців. Суміш NESTOGEN® 4 спеціально розроблена для забезпечення збалансованого здорового харчування та комфортного травлення малюка. Дитяча суміш Nestogen® 4 доповнює раціон дитини поживними речовинами, необхідними для її оптимального росту й розвитку.

Дізнатись більше
123 Covering 2 stages

NAN® SUPREME PRO◊ 3

Суха суміш NAN® SUPREME PRO◊ 3 на основі частково гідролізованого білка молочної сироватки з 5 олігосахаридами та лактобактеріями L. reuteri для харчування дітей з 12 місяців.

Дізнатись більше