1
123

155 РОКІВ НАУКОВОГО ЛІДЕРСТВА ДЛЯ ПІДТРИМКИ  ДИТЯЧОГО ЗДОРОВ'Я

На основі 150-річного досвіду в галузі дитячого харчування та партнерства з провідними установами в галузі харчування, NAN® постійно впроваджує інноваційні та перевірені наукою рішення, що позитивно впливають на короткострокове та довгострокове здоров'я дітей.
Результатом наших невпинних наукових досліджень стали перші інновації, а саме створення дитячої суміші з комбінацією HMO, пробіотиків та оптимізованого білка. Наші продукти пройшли клінічні випробування, що підтверджують їх ефективність.

Історія перших NAN®

1

1961

1

1987

1

1991

1

2000

Наша продукція виробляється на найсучасніших виробничих потужностях, розроблених за більш суворими стандартами, ніж ті, які зазвичай використовуються для харчових продуктів та передбачено нормами. Формули NAN® проходять до 500 перевірок якості з увагою до кожного процесу, щоб забезпечити безпеку нашої продукції та підтримати здоровий ріст та розвиток мільйонів немовлят по всьому світу.


З NAN® ми прагнемо підтримувати довгострокове здоров'я планети, щоб допомогти побудувати здорове майбутнє для наступного покоління. Від постачання інгредієнтів до кінцевого продукту ми вживаємо заходів, щоб разом дбати про навколишнє середовище.
Ми прагнемо, щоб до 2025 року усе наше пакування підлягало перероблюванню. 
На наших виробництвах та у пакуванні ми використовуємо більше ресурсів, що відновлюються.
Ми продовжуємо впроваджувати найсучасніші технології та рішення для покращення енергоефективності та зменшення загальних викидів парникових газів.
Дізнайтесь більше про те, як ми турбуємось про навколишнє середовище заради здорового майбутнього для наступного покоління.

Products by brand

123 0-6 місяців

NAN® 1 OPTIPRO®

Дитяча суміш початкова молочна суха “NAN® 1 OPTIPRO®” з олігосахаридом 2´FL для дітей з народження
Дізнатись більше
123 6-12 місяців

NAN® 2 OPTIPRO®

Дитяча суміш для подальшого годування молочна суха “NAN® 2 OPTIPRO®” з олігосахаридом 2´FL для дітей від 6 місяців

Дізнатись більше
123 12-18 місяців

NAN® 3 OPTIPRO®

Cуміш молочна суха “NAN® 3 OPTIPRO®” з олігосахаридом 2´FL для дітей від 12 місяців

Дізнатись більше
123 18-36 місяців

NAN® 4 OPTIPRO®

Cуміш молочна суха “NAN® 4 OPTIPRO®” з олігосахаридом 2´FL для дітей від 18 місяців
Дізнатись більше
123 0-6 місяців

NAN® SUPREME PRO♦ 1

Дитяча суміш початкова cуха "NAN® SUPREME PRO 1"на основі частково гідролізованого білка молочної сироватки з 6 олігосахаридами, пробіотичними культурами B. Infantis та B. Lactis для харчування дітей від народження

Дізнатись більше
123 6-12 місяців

NAN® SUPREME PRO◊ 2

Дитяча суміш для подальшого годування cуха "NAN® SUPREME PRO 2"на основі частково гідролізованого білка молочної сироватки з 6 олігосахаридами, пробіотичними культурами B. Infantis та B. Lactis для харчування дітей від 6 місяців

Дізнатись більше
123 12-18 місяців

NAN® SUPREME PRO◊ 3

Суха суміш "NAN® SUPREME PRO 3"на основі частково гідролізованого білка молочної сироватки з 6 олігосахаридами, пробіотичними культурами B. Infantis та B. Lactis для харчування дітей від 12 місяців

Дізнатись більше
NAN® Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® HA (HypoAllergenic) з народження 0-6 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® з народження

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® — гіпоалергенна суміш, призначена для вигодування здорових дітей з народження у випадках, коли грудне вигодовування неможливе. Забезпечує вашу дитини всіма поживними речовинами, необхідними для її гармонійного фізичного та розумового розвитку.

Дізнатись більше