1
123

155 РОКІВ НАУКОВОГО ЛІДЕРСТВА ДЛЯ ПІДТРИМКИ  ДИТЯЧОГО ЗДОРОВ'Я

На основі 150-річного досвіду в галузі дитячого харчування та партнерства з провідними установами в галузі харчування, NAN® постійно впроваджує інноваційні та перевірені наукою рішення, що позитивно впливають на короткострокове та довгострокове здоров'я дітей.
Результатом наших невпинних наукових досліджень стали перші інновації, а саме створення дитячої суміші з комбінацією HMO, пробіотиків та оптимізованого білка. Наші продукти пройшли клінічні випробування, що підтверджують їх ефективність.

Історія перших NAN®

1

1961

1

1987

1

1991

1

2000

Наша продукція виробляється на найсучасніших виробничих потужностях, розроблених за більш суворими стандартами, ніж ті, які зазвичай використовуються для харчових продуктів та передбачено нормами. Формули NAN® проходять до 500 перевірок якості з увагою до кожного процесу, щоб забезпечити безпеку нашої продукції та підтримати здоровий ріст та розвиток мільйонів немовлят по всьому світу.


З NAN® ми прагнемо підтримувати довгострокове здоров'я планети, щоб допомогти побудувати здорове майбутнє для наступного покоління. Від постачання інгредієнтів до кінцевого продукту ми вживаємо заходів, щоб разом дбати про навколишнє середовище.
Ми прагнемо, щоб до 2025 року усе наше пакування підлягало перероблюванню. 
На наших виробництвах та у пакуванні ми використовуємо більше ресурсів, що відновлюються.
Ми продовжуємо впроваджувати найсучасніші технології та рішення для покращення енергоефективності та зменшення загальних викидів парникових газів.
Дізнайтесь більше про те, як ми турбуємось про навколишнє середовище заради здорового майбутнього для наступного покоління.

Products by brand

123 0-6 місяців

NAN® 1 OPTIPRO®

Дитяча суміш початкова молочна суха NAN® 1 OPTIPRO® з олігосахаридом 2’FL для дітей з народження

Дізнатись більше
123 6-12 місяців

NAN® 2 OPTIPRO®

Науково вдосконалена формула, яка підтримує потреби немовлят віком від 6-12 місяців

Дізнатись більше
123 12-18 місяців

NAN® 3 OPTIPRO®

Науково вдосконалена молочна суміш, розроблена для забезпечення потреб дітей від 12 до 18 місяців

Дізнатись більше
123 18-36 місяців

NAN® 4 OPTIPRO®

Науково вдосконалена молочна суміш, розроблена для забезпечення потреб дітей від 18 до 36 місяців

Дізнатись більше
NAN® Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® HA (HypoAllergenic) з народження 0-6 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® з народження

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® — гіпоалергенна суміш, призначена для вигодування здорових дітей з народження у випадках, коли грудне вигодовування неможливе. Забезпечує вашу дитини всіма поживними речовинами, необхідними для її гармонійного фізичного та розумового розвитку.

Дізнатись більше
NAN® Гіпоалергенний 2 OPTIPRO® HA з 6 місяців 6-12 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 2 OPTIPRO® з 6 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 2 OPTIPRO® — гіпоалергенна суміш, призначена для вигодовування здорових дітей з 6 місяців як молочна складова раціону дитини на додаток до інших продуктів прикорму, коли грудне вигодовування неможливе. Забезпечить вашу дитину всіма поживними речовинами, необхідними для її гармонійного фізичного і розумового розвитку.

Дізнатись більше
123 Covering 2 stages

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 3 OPTIPRO®

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 3 OPTIPRO® — гіпоалергенне харчування, яке замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців. Забезпечує вашу дитину всіма поживними речовинами для її оптимального фізичного та розумового розвитку. Водночас допомагає зміцнити імунітет малюка та сприяє створенню основи для його здорового майбутнього.

Дізнатись більше
NAN® Потрійний комфорт Covering 2 stages

NAN® EXPERTPRO Потрійний комфорт

NAN® EXPERTPRO Потрійний комфорт — суха молочна суміш, призначена для усунення основних симптомів функціональних розладів травлення. Завдяки особливій комбінації компонентів суміш сприяє усуненню дитячих кольок і запорів, нормалізує травлення, а також сприяє покращенню складу кишкової мікрофлори.

Дізнатись більше