Наші продукти

У розділі зібрана найнеобхідніша інформація про наші продукти: склад, показання до застосування, схеми введення, відомості про ефективність і безпеку та інше. Це допоможе обрати оптимальний продукт, орієнтуючись на потреби кожної дитини.

20 продуктів
123 0-6 місяців

NAN® 1 OPTIPRO®

Дитяча суміш початкова молочна суха NAN® 1 OPTIPRO® з олігосахаридом 2’FL для дітей з народження

Дізнатись більше
123 6-12 місяців

NAN® 2 OPTIPRO®

Науково вдосконалена формула, яка підтримує потреби немовлят віком від 6-12 місяців

Дізнатись більше
123 12-18 місяців

NAN® 3 OPTIPRO®

Науково вдосконалена молочна суміш, розроблена для забезпечення потреб дітей від 12 до 18 місяців

Дізнатись більше
123 18-36 місяців

NAN® 4 OPTIPRO®

Науково вдосконалена молочна суміш, розроблена для забезпечення потреб дітей від 18 до 36 місяців

Дізнатись більше
NAN® Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® HA (HypoAllergenic) з народження 0-6 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® з народження

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 1 OPTIPRO® — гіпоалергенна суміш, призначена для вигодування здорових дітей з народження у випадках, коли грудне вигодовування неможливе. Забезпечує вашу дитини всіма поживними речовинами, необхідними для її гармонійного фізичного та розумового розвитку.

Дізнатись більше
NAN® Гіпоалергенний 2 OPTIPRO® HA з 6 місяців 6-12 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 2 OPTIPRO® з 6 місяців

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 2 OPTIPRO® — гіпоалергенна суміш, призначена для вигодовування здорових дітей з 6 місяців як молочна складова раціону дитини на додаток до інших продуктів прикорму, коли грудне вигодовування неможливе. Забезпечить вашу дитину всіма поживними речовинами, необхідними для її гармонійного фізичного і розумового розвитку.

Дізнатись більше
123 Covering 2 stages

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 3 OPTIPRO®

NAN® EXPERTPRO Гіпоалергенний 3 OPTIPRO® — гіпоалергенне харчування, яке замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців. Забезпечує вашу дитину всіма поживними речовинами для її оптимального фізичного та розумового розвитку. Водночас допомагає зміцнити імунітет малюка та сприяє створенню основи для його здорового майбутнього.

Дізнатись більше
NAN® Потрійний комфорт Covering 2 stages

NAN® EXPERTPRO Потрійний комфорт

NAN® EXPERTPRO Потрійний комфорт — суха молочна суміш, призначена для усунення основних симптомів функціональних розладів травлення. Завдяки особливій комбінації компонентів суміш сприяє усуненню дитячих кольок і запорів, нормалізує травлення, а також сприяє покращенню складу кишкової мікрофлори.

Дізнатись більше
NAN® Безлактозний Covering 3 stages

NAN® Безлактозний

NAN® Безлактозний — це повноцінна поживна суміш, призначена для заміни молока в раціоні немовлят та дітей молодшого віку, з непереносністю лактози та після перенесеної діареї. Підходить як єдине джерело харчування для дітей з народження.  Суміш містить усі необхідні для гармонійного росту та розвитку дитини нутрієнти.

Дізнатись більше
1 Covering 2 stages

NAN® EXPERTPRO Кисломолочний

Дитяча суміш початкова кисломолочна суха NAN® EXPERTPRO  Кисломолочний для дітей з народження – це кисломолочна суміш, призначена для здорових дітей з народження у випадках, коли грудне вигодовування неможливе.

Дізнатись більше
1 0-6 місяців

PreNAN®

СУМІШ МОЛОЧНА СУХА «PreNAN®» ДЛЯ ХАРЧУВАННЯ НЕДОНОШЕНИХ ДІТЕЙ ТА ДІТЕЙ З МАЛОЮ ВАГОЮ З НАРОДЖЕННЯ.

Дізнатись більше
123 Covering 2 stages

PreNAN® сухий

Суміш молочна суха PreNAN® для харчування недоношених дітей та дітей з малою вагою з народження.

Дізнатись більше
1 0-6 місяців

PreNAN®

Суміш молочна суха PreNAN® для харчування недоношених дітей та дітей з малою вагою з народження.

Дізнатись більше
123 0-6 місяців

NESTOGEN® 1

Суміш Nestogen® 1 з лактобактеріями L.reuteri сприяє покращенню моторики кишечника, формуванню регулярного м'якого випорожнення, становленню здоровоï мікрофлори та зменшенню кольок. Здорова кишкова мікрофлора потрібна для підтримки розвитку та зміцнення імунітету.

Дізнатись більше
123 6-12 місяців

NESTOGEN® 2

Суміш Nestogen® 2 призначена для годування здорових дітей від 6 місяців і є молочною складовою раціону дитини, коли грудне вигодовування неможливе. Суміш Nestogen® 2 з L. Reuteri сприяє покращенню моторики кишечника, формуванню регулярного м’якого випорожнення і становленню здорової мікрофлори.

Дізнатись більше
123 12-18 місяців

NESTOGEN® 3

Суміш NESTOGEN® 3 — це збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців. Дитяча суміш Nestogen® 3 доповнює раціон дитини поживними речовинами, необхідними для її оптимального зростання й розвитку. Суміш Nestogen® 3 з L. Reuteri сприяє поліпшенню моторики кишечника, регулярному та м’якому випорожненню й формуванню корисної кишкової мікрофлори.

Дізнатись більше