1

NESTOGEN®

В ЧОМУ СЕКРЕТ ФОРМУЛИ МОЛОЧНИХ СУМІШЕЙ Nestogen® ?

Комфортне травлення
Дитячі суміші Nestogen® містять лактобактерії L. Reuteri, які є представниками нормальної кишкової мікробіоти людини. Вони сприяють формуванню правильної мікрофлори шлунково-кишкового тракту, сприяють налагодженню комфортного травлення: у малюка знижується ризик розвитку розладів шлунково-кишкового тракту.

Завдяки L. Reuteri дитяче харчування Nestogen® дарує малюку комфортне травлення і відмінний настрій!

Висока якість
Дитячі суміші Nestogen® виробляються під суворим контролем експертів з дитячого харчування і фахівців з якості Нестле.

Молоко, яке є основою для виробництва дитячої суміші, отримують з фермерських господарств в Європі, схвалених компанією Нестле.

 

Наші продукти

 

У розділі зібрана найнеобхідніша інформація про наші продукти: склад, показання до застосування, схеми введення, відомості про ефективність і безпеку та інше. Це допоможе обрати оптимальний продукт, орієнтуючись на потреби кожної дитини.

Вік дитини

4 продуктів
123 0-6 місяців

NESTOGEN® 1

Суміш Nestogen® 1 з лактобактеріями L.reuteri сприяє покращенню моторики кишечника, формуванню регулярного м'якого випорожнення, становленню здоровоï мікрофлори та зменшенню кольок. Здорова кишкова мікрофлора потрібна для підтримки розвитку та зміцнення імунітету.

Дізнатись більше
123 6-12 місяців

NESTOGEN® 2

Суміш Nestogen® 2 призначена для годування здорових дітей від 6 місяців і є молочною складовою раціону дитини, коли грудне вигодовування неможливе. Суміш Nestogen® 2 з L. Reuteri сприяє покращенню моторики кишечника, формуванню регулярного м’якого випорожнення і становленню здорової мікрофлори.

Дізнатись більше
123 12-18 місяців

NESTOGEN® 3

Суміш NESTOGEN® 3 — це збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 12 місяців. Дитяча суміш Nestogen® 3 доповнює раціон дитини поживними речовинами, необхідними для її оптимального зростання й розвитку. Суміш Nestogen® 3 з L. Reuteri сприяє поліпшенню 

Дізнатись більше
123 18-36 місяців

NESTOGEN® 4

Суміш NESTOGEN® 4 — це збалансований продукт, що замінює коров’яче молоко в раціоні дитини старше 18 місяців. Суміш NESTOGEN® 4 спеціально розроблена для забезпечення збалансованого здорового харчування та комфортного травлення малюка. Дитяча суміш Nestogen® 4 доповнює раціон

Дізнатись більше